+48 570 747 522 domkibeskidy@gmail.com
+48 570 747 522 domkibeskidy@gmail.com

Domki do wynajęcia w górach

Szukasz domków w górach?

Piękne krajobrazy, czyste powietrze, cudowna fauna i flora, której próżno szukać w innych częściach kraju, pyszna regionalna kuchnia i jedyna w swoim rodzaju, wszechobecna kultura – takie właśnie są polskie góry, od Beskidów przez Tatry po Bieszczady. Warto odwiedzać je przez cały rok, bo urzekają niezależnie od aury, i każda nadaje im inny, niepowtarzalny klimat. Bez względu na to, w których górach postanowicie spędzić wymarzony urlop, w pierwszej kolejności trzeba wybrać odpowiednie miejsce, w którym moglibyście się zatrzymać, aby wszystko było wręcz idealne.

Jakie możliwości zakwaterowania oferują nam górskie miejscowości? Wybór jest naprawdę ogromny i w zasadzie warunkują go dwa czynniki: nasze wymagania oraz możliwości finansowe. Zatrzymać się można zarówno w wielkich 5-gwiazdkowych hotelach, jak i na polu namiotowym. Liczne pensjonaty oraz kwatery prywatne proponują spędzenie urlopu w pokojach. Jednak z roku na rok zauważalny jest znaczny wzrost popularności, a tym samym coraz większe zapotrzebowanie na domki do wynajęcia w górach. Takie domki to przeważnie dwupiętrowe, drewniane i niezwykle stylowe chatki, mogące ugościć w swoich progach nierzadko nawet kilkanaście osób. Idealnie sprawdzają się na wakacyjne rodzinne wyjazdy, sylwestrowe świętowanie w większym gronie znajomych czy też studenckie wypady.

Domki do wynajęcia w górach oferują z reguły wysoki standard i wyposażone są tak, abyśmy mogli poczuć w się w nich jak w domu – nie brakuje więc podstawowych sprzętów i przyrządów, jak i wielu dodatkowych udogodnień. Poza wnętrzem warto przyjrzeć się również lokalizacji chatki, która zapewnia ciszę oraz niczym niezmącony spokój, a także bliskość górskich szlaków, dzięki czemu w dowolnym momencie można udać się na spacer, czy też na wyprawę na szczyt większej góry. Sądzicie pewnie, że za gwarantowane w domkach komfort, przestronność i swobodę trzeba odpowiednio dużo zapłacić? Bez obaw, domki do wynajęcia w górach są bardzo atrakcyjne cenowo i z pewnością nie zrujnują Waszych portfeli. Tak spędzony urlop powtórzycie pewnie jeszcze nie raz!